САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ — презентация
logo
САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ
  • САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ
  • САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ
  • САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ
  • САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ
  • САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ
  • САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ
  • САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ
  • САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ
1/8

Первый слайд презентации

САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ

Изображение слайда

Слайд 2

САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ: ОҚУ БАҒДАРЛАМАСЫНА СӘЙКЕС ОҚЫТУ МАҚСАТТАРЫ: 9.2.1.2 Қазақстанның географиялық номенклатура нысандарын картадан көрсетеді

Изображение слайда

Слайд 3

БАҒАЛАУ КРИТЕРИЙЛЕРІ:

Изображение слайда

Слайд 4

САБАҚТЫҢ БАСЫ Қызығушылықты ояту үшін миға шабуыл. Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу Оқушылар өз болжамдарын айтып, талқылау жүргізеді

Изображение слайда

Слайд 5

Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 1-тапсырма Атлас карталары бойынша географиялық карта мен топографиялық картадағы шартты белгілерді анықтап, тиісті торкөзге /+/ таңбасын қою арқылы сәйкестендіріңіз : Слайдта көрсетілген ресурстарды талқылайды Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау

Изображение слайда

Слайд 6

Елдің атауы Қазақстан Ита-лия Перу Аустралия Астанасы Жер бедері Ең биік нүктесі Пайдалы қазбалары Өзендері 2-тапсырма. Атлас карталарын қолдана отырып, аталған елдерге берілген жоспар бойынша сипаттама жасаңыз. Кері байланыс Картамен жұмыс істеу кезіндегі үш басты міндет шешілетінін білу қажет. Картаны түсіну Картаны оқу Картаны білу Слайдта берілген сұрақ жауапты орындайды Сұрақ жауап арқылы сұраққа жауап береді, логикалық ойлай білуі мен сыни көзқарасы таныта білу дағдылары қалыптасады

Изображение слайда

Слайд 7

Сабақтың соңы Қорытынды Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды Кері байланыс Маған... қызықты болды Бұл... қиындық туғызды Осы... мені ойландырды

Изображение слайда

Последний слайд презентации: САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: ГЕОГРАФИЯЛЫҚ НОМЕНКЛАТУРА НЫСАНДАРЫН КӨРСЕТУ ТӘСІЛДЕРІ

Назарларыңызға Рақмет!

Изображение слайда

Похожие презентации